Galeria:


Nabór dzieci do szkółek tenisowych:


Klub Mostostal Zabrze prowadzi nabór dzieci do szkółek tenisowych, zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w grupach od 4 do 6 osób cena za 8 lekcji wynosi 160,00zł. Do szkolenia przyjmujemy dzieci od lat 5, zajęcia mają różną formę: gry zabawy ruchowe, naukę poruszania się po korcie, nauka podstawowych elementów techniki tenisowej, zajęcia z różnymi przyrządami w celu poprawy koordynacji a to wszystko pod opieką doświadczonej kadry trenerskiej. Zapisy w sekretariacie klubu tel.32 271 48 13 lub email.

Aktualności:


SUKCES NASZYCH ZAWODNICZEK w CZECHACH - 1 sierpnia 2012


W rozegranym 29.07 br. w czeskim Roznovie w drugim turnieju z cyklu PRESTIGE BABY TOUR, nasze zawodniczki zajęły czołowe miejsca: II miejsce zajęła Zuzia Schab, a III miejsce przypadło Karolinie Bartusek. Do końca cyklu pozostały jeszcze trzy turnieje. Życzymy naszym dziewczynom powodzenia.

Od lewej stoją: Karolina Bartusek, Aneta Pavlistikova, Zuzanna SchabKolejny sukces Karoliny Bartusek w Czechach - 27 marca 2012


W dniu 25 marca Karolina wygrała kolejny, czwarty z rzędu turniej z cyklu Yonex Tour w czeskiej miejscowości Frydek Mistek. Do rozegrania pozostał jeszcze jeden turniej, ale nic już nie odbierze Karolinie zwycięstwa w całym cyklu.