Galeria:


Nabór dzieci do szkółek tenisowych:


Klub Mostostal Zabrze prowadzi nabór dzieci do szkółek tenisowych, zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w grupach od 4 do 6 osób cena za 8 lekcji wynosi 160,00zł. Do szkolenia przyjmujemy dzieci od lat 5, zajęcia mają różną formę: gry zabawy ruchowe, naukę poruszania się po korcie, nauka podstawowych elementów techniki tenisowej, zajęcia z różnymi przyrządami w celu poprawy koordynacji a to wszystko pod opieką doświadczonej kadry trenerskiej. Zapisy w sekretariacie klubu tel.32 271 48 13 lub email.

Aktualności:


WYGRANY TURNIEJ ZUZI SCHAB W KRAKOWIE - 8 październik 2012


W rozgrywanym w dniach 6-7 października br. turnieju Masters wieńczącym cykl 18 turniejów o Puchar Małopolski na kortach "KKS OLSZA KRAKÓW" w kat. do l. 10 (krasnalki) zwyciężyła nasza zawodniczka Zuzanna Schab, która po zaciętym meczu pokonała w finale krakowiankę Weronikę Renke. WIELKIE GRATULACJE!!!!


Na zdjęciu finalistki turnieju: Zuzanna Schab i Weronika Renke.


SUKCESY ZUZI SCHAB I KAROLINY BARTUSEK W CZECHACH - 2 października 2012


30.09.2012r.- ogromnym sukcesem naszych młodych zawodniczek Zuzanny Schab i Karoliny Bartusek zakończył się cykl pięciu turniejów PRESTIGE BABY TOUR 2012, który odbywał się we Frydek-Mistek i Rożnovie. W ostatnim finałowym turnieju MASTERS nasze zawodniczki spotkały się w finale, a w klasyfikacji generalnej całego cyklu Zuzanna Schab zajęła 2 miejsce, a Karolina Bartusek 3 miejsce.

Gratulujemy postawy!
Sukcesy Karoliny Bartusek - 20 września 2012


8 września nasza zawodniczka Karolina Bartusek wygrała turniej Masters Babolat Tour dziewcząt w Opavie, jednocześnie zwyciężając cały letni cykl Babolat Tour, który składał się z dziesięciu turniejów.
9 września Karolina Bartusek zajęła 3 miejsce w turnieju z cyklu Prestige Tour w Rożnovie. Gratulujemy !!
Kolejny udany występ w Czechach naszej zawodniczki Zuzanny Schab - 13 sierpnia 2012


W dniach 11-12.08.2012r. w czeskim Orlovie odbył się turniej tenisowy do lat 9 z cyklu AKUNA TOUR-TF UNIQUA 2012. Wśród dziewcząt świetny występ odnotowała nasza zawodniczka Zuzanna Schab zajmując wysokie 3 miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
1 miejsce dla Karoliny Bartusek w turniej Prince Babytenis! - 9 sierpnia 2012


Dnia 4 sierpnia 2012r. w turnieju do lat 9 z cyklu Prince Babytenis, który odbył się w Pradze 1 miejsce zajęła nasza zawodniczka Karolina Bartusek. W turnieju brało udział 28 zawodniczek, Karolina rozegrała 7 meczy.
Serdecznie gratulujemy!
SUKCES NASZYCH ZAWODNICZEK w CZECHACH - 1 sierpnia 2012


W rozegranym 29.07 br. w czeskim Roznovie w drugim turnieju z cyklu PRESTIGE BABY TOUR, nasze zawodniczki zajęły czołowe miejsca: II miejsce zajęła Zuzia Schab, a III miejsce przypadło Karolinie Bartusek. Do końca cyklu pozostały jeszcze trzy turnieje. Życzymy naszym dziewczynom powodzenia.

Od lewej stoją: Karolina Bartusek, Aneta Pavlistikova, Zuzanna SchabKolejny sukces Karoliny Bartusek w Czechach - 27 marca 2012


W dniu 25 marca Karolina wygrała kolejny, czwarty z rzędu turniej z cyklu Yonex Tour w czeskiej miejscowości Frydek Mistek. Do rozegrania pozostał jeszcze jeden turniej, ale nic już nie odbierze Karolinie zwycięstwa w całym cyklu.