Sezon letni 2011


Wyniki turnieju Masters w poszczególnych ligach:

Ekstraliga:
1 miejsce Ignacy Urbanski, który w finale pokonał faworyta rozgrywek Marcina Cwalinę 6/4 7/5
2 miejsce Marcin Cwalina
3 miejsce Roman Szot, który wygrał z Dariuszem Wiatrem 6/2 6/2
4 miejsce Dariusz Wiatr
5 miejsce Staroń J.
6 miejsce Marczak M
7 miejsce Hess P.
8 miejsce Wilkosz T.

I Liga:
1 miejsce Kuchta Joachim, który w finale pokonał Wożnioka Haralda 6/2 6/4
2 miejsce Wożniok Harald
3 miejsce Nowak Ludwik, który pokonał Wiorę Macieja 2/6 6/4 10/8

II Liga:
1 miejsce: Kos Marcin, który wygrał w finale z Darmoniem Jackiem 6/4 7/5
2 miejsce Jacek Darmon
3 miejsce Dąbek Robert
4 miejsce Obrocki Jacek



Ekstraliga - klasyfikacja końcowa w sezonie letnim 2011


Klasyfikacja
MiejsceNazwisko i imięIlość meczówzwycięstwsety +sety -gemy +gemy -
1Cwalina Marcin161632420677
2Urbański Ignacy111020313258
3Wilkosz Tomasz17102015155117
4Hess Piotr141018913996
5Wiater Dariusz10816614083
6Pokrzywnicki Marcin1371713121108
7Kozłowski Bartłomiej9714410869
8Szot Roman761349960
9Kalamala Grzegorz1251113103117
10Makselon Adam11481577110
11Staroń Jacek1121018103142
12Marczak Marek826138195
13Malanowicz Tomasz824135085
14Cwalina Daniel21321821
15Stebel Bartosz13122457145
16Bendkowski Eugeniusz20141928
17Cudek Adam9011849118
18Wawrzynek Wojciech1002612
19Dąbrowski Marek700141484

Wyniki
(Kliknij, aby zobaczyć tabelę)

Ekstraliga - końcowe wyniki w sezonie letnim 2011


NazwiskoBendkow.CudekCwalina DCwalina MDąbrows.HessKalamalaKozłows.MakselonMalanow.MarczakPokrzyw.StarońStebelSzotUrbańskiWawrzyn.WiaterWilkosz
1Bendkowski######3/6 6/3 6/72/6 2/6
2Cudek#####1/6 2/60/6 0/62/6 5/70/6 6/76/4 2/6 1/66/3 1/6 2/63/6 5/71/6 1/62/6 1/6
3Cwalina D.#####6/4 0/6 0/66/4 6/1
4Cwalina M.6/1 6/24/6 6/0 6/0#####6/0 6/16/2 6/46/0 6/16/3 7/56/0 6/26/1 6/06/4 3/6 6/26/1 7/66/3 6/7 6/16/0 6/06/1 3/6p3/0 6/2 6/46/3 6/06/2 6/1
5Dąbrowski0/6 1/6#####1/6 1/60/6 0/62/6 2/61/6 3/60/6 1/61/6 0/61/6 1/6
6Hess6/3 3/6 7/66/0 6/02/6 4/6#####6/0 6/47/5 6/36/2 6/06/4 4/6 2/66/0 6/16/1 7/56/4 6/16/4 2/6 2/62/6 6/77/6 6/36/3 6/1
7Kalamala6/2 7/50/6 1/66/1 6/10/6 4/6#####7/5 1/6 4/64/6 4/66/0 6/24/6 1/66/0 4/6 6/36/2 6/30/6 2/62/6 4/6
8Kozłowski6/2 7/63/6 5/76/0 6/05/7 3/65/7 6/1 6/4#####6/1 6/26/2 6/17/5 6/26/4 7/5
9Makselon4/6 6/2 6/10/6 2/66/2 6/22/6 0/66/4 6/41/6 2/6#####1/6 3/62/6 2/66/0 6/42/6 6/71/6 1/6
10Malanowicz3/6 6/1 6/21/6 0/60/6 2/6#####4/6 3/66/2 6/20/6 2/64/6 3/63/6 1/6
11Marczak4/6 6/3 2/64/6 6/4 6/2#####4/6 1/66/3 6/03/6 6/3 2/63/6 6/74/6 5/74/6 3/6
12Pokrzywnicki6/3 7/51/6 6/76/1 6/30/6 1/66/4 6/16/1 6/36/4 6/3#####3/6 6/2 6/26/1 6/22/6 1/61/6 1/61/6 6/4 4/61/6 3/6
13Staroń3/6 7/6 1/61/6 5/70/6 6/4 3/66/2 6/26/4 6/16/3 2/6 2/6#####5/7 1/66/7 7/5 1/61/6 6/3 6/20/6 5/71/6 6/0 2/6
14Stebel0/6 0/64/6 1/62/6 3/62/6 1/60/6 4/62/6 2/63/6 0/61/6 2/67/5 6/1#####3/6 2/62/6 2/66/7 1/60/6 0/6
15Szot1/6 6/3p0/34/6 6/2 6/26/3 3/6 6/26/2 6/17/6 5/7 6/16/3 6/2#####6/3 6/2
16Urbański6/1 6/16/0 6/16/2 7/66/0 6/25/7 2/66/0 6/26/3 7/66/1 6/16/1 3/6 6/26/2 6/2#####6/2 6/3
17Wawrzynek2/6 4/6#####
18Wiater3/6 0/66/1 6/06/7 3/66/2 7/66/4 6/36/4 7/56/1 4/6 6/46/0 7/57/6 6/1#####6/4 6/0
19Wilkosz6/2 6/26/2 6/14/6 1/62/6 1/66/1 6/13/6 1/66/2 6/44/6 5/76/1 6/16/3 6/16/4 6/36/1 6/36/1 0/6 6/26/0 6/03/6 2/62/6 3/64/6 0/6#####



I liga "Marian"- klasyfikacja końcowa w sezonie letnim 2011


Klasyfikacja
MiejsceNazwisko i imięIlość meczówzwycięstwsety +sety -gemy +gemy -
1Kowalski Hieronim121021714694
2Nowak Ludwik9717410574
3Kuchta Joachim771408533
4Wiora Maciej961278477
5Plachta Andrzej74977264
6Bruliński Wojciech33624328
7Pozowski Jacek9261466104
8Janecki Grzegorz62564645
9Kazanowski Andrzej52464551
10Kłaczek Grzegorz10131975119
11Węglarz Andrzej712124483
12Stachniak Marian30162838
13Biełous Adam40081948
14Dokupil Wiesław

Wyniki
(Kliknij, aby zobaczyć tabelę)

I liga "Marian"- końcowe wyniki w sezonie letnim 2011



NazwiskoBiełousBrulińskiDokupilJaneckiKazanow.KłaczekKowalskiKuchtaNowakPlachtaPozowskiStachniakWęglarzWiora
1Biełous#####2/6 2/62/6 0/64/6 3/64/6 2/6
2Bruliński#####2/6 6/1 6/07/5 6/23/6 6/2 7/6
3Dokupil#####
4Janecki6/2 1/6 0/6#####6/2 6/23/6 5/75/7 2/66/1 6/0
5Kazanowski#####6/3 6/42/6 1/65/7 4/66/1 7/55/7 3/6
6Kłaczek5/7 2/62/6 2/62/6/4/6#####3/6 7/6 1/61/6 3/63/6 2/61/6 5/76/1 3/6 7/64/6 6/76/7 0/6
7Kowalski6/2 6/26/3 2/6 6/76/3 7/56/2 6/16/3 6/7 6/1#####2/6 3/66/1 4/6 6/36/2 2/1 ret.6/1 6/31/6 7/6 6/36/4 6/16/2 6/2
8Kuchta7/5 6/26/1 6/36/2 6/3#####6/3 7/56/1 6/16/3 6/36/1 6/0
9Nowak7/5 6/46/3 6/21/6 6/4 3/63/6 5/7#####6/2 6/36/5 7/56/4 6/36/1 6/16/4 6/4
10Plachta6/2 6/06/1 7/52/6 1/2 ret.2/6 3/6#####1/6 6/1 6/46/4 6/25/7 7/6 2/6
11Pozowski6/4 6/31/6 0/61/6 6/3 6/71/6 3/61/6 1/64/6 5/76/1 1/6 4/6#####6/4 6/32/6 0/6
12Stachniak6/1 6/7 3/63/6 3/64/6 3/6#####
13Węglarz1/6 5/76/4 7/64/6 1/61/6 1/64/6 2/64/6 3/6#####3/6 2/6
14Wiora6/4 6/27/5 6/37/6 6/02/6 2/61/6 0/64/6 4/67/5 6/7 6/26/2 6/06/3 6/2#####


I liga "Michał"- klasyfikacja końcowa w sezonie letnim 2011


Klasyfikacja
MiejsceNazwisko i imięIlość meczówzwycięstwsety +sety -gemy +gemy -
1Gralok Joachim871729744
2Spychalski Bartłomiej1161313112100
3Woźniok Harald551016024
4Weretka Bogdan43644936
5Fengler Michał736105160
6Habaj Tadeusz22412912
7Kopiec Bronisław22412919
8Pluta Henryk62483656
9Lisiecki Krzysztof41464854
10Kalisz Damian41262842
11Krzesiński Andrzej30162730
12Kida Grzegorz40182151
13Pełka Piotr4008348
14Urbaniec Zbigniew

Wyniki
(Kliknij, aby zobaczyć tabelę)

I liga "Michał"- końcowe wyniki w sezonie letnim 2011



NazwiskoFenglerGralokHabajKaliszKidaKopiecKrzesiń.LisieckiPełkaPlutaSpychal.WeretkaWoźniokUrbaniec
1Fengler#####4/6 2/67/5 2/6 7/64/6 7/6 7/66/0 6/13/6 1/60/6 1/61/6 1/6
2Gralok#####6/2 6/26/1 6/16/3 6/16/2 6/06/4 6/46/2 6/37/6 6/14/6 6/0 3/6
3Habaj#####6/1 6/25/7 6/1 6/1
4Kalisz6/4 6/22/6 2/6#####4/6 3/63/6 2/6
5Kida1/6 1/6#####3/6 1/61/6 6/3 2/63/6 3/6
6Kopiec#####6/1 7/64/6 6/0 6/2
7Krzesiński5/7 6/2 6/7#####1/6 4/62/6 3/6
8Lisiecki6/4 6/7 6/73/6 1/66/1 6/4#####5/7 7/5 2/6
9Pełka0/6 1/62/6 0/6#####0/6 0/60/6 0/6
10Pluta6/3 6/14/6 4/61/6 2/66/4 6/31/6 6/7#####2/6 2/6
11Spychalski6/0 6/12/6 3/67/5 1/6 1/66/3 6/16/4 6/0 6/26/2 6/37/5 5/7 6/26/0 6/06/2 6/2#####1/6 6/3 2/61/6 2/6
12Weretka6/7 1/66/3 6/26/1 3/6 6/26/1 3/6 6/2#####
13Woźniok6/1 6/16/4 0/6 6/36/3 6/36/0 6/06/1 6/2#####
14Urbaniec#####


II liga - klasyfikacja końcowa w sezonie letnim 2011


Klasyfikacja
MiejsceNazwisko i imięIlość meczówzwycięstwsety +sety -gemy +gemy -
1Darmoń Jacek121122214651
2Watoła Karol15112210153106
3Konstanty Mikołaj1310227160100
4Dąbek Robert16102110147108
5Kos Marcin101020112126
6Brzezina Wojciech11817712377
7Obrocki Jacek1181669851
8Lekki Bartłomiej1271413118138
9Golus Jarosław1351117135142
10Szporek Jakub33603611
11Skrzypczak Krzysztof11361789116
12Pakosiewicz Rafał10271785115
13Warakomski Jakub42464049
14Trybalski Bartek21221715
15Stefańczyk Arkadiusz812142789
16Kania Janusz8011652103
17Długosz Jerzy700142084
18Lenartowicz Bogdan700141784
19Szpor Jakub900183108

Wyniki
(Kliknij, aby zobaczyć tabelę)

II liga - końcowe wyniki w sezonie letnim 2011



NazwiskoBrzezinaDarmońDługoszGolusKaniaDąbekKonstantyKosLekkiLenartow.ObrockiSkrzypcz.Stefańcz.SzporekTrybalskiWarakom.WatołaPakosiew.Szpor
1Brzezina#####6/4 1/6 6/46/2 6/36/0 6/07/5 6/44/6 2/63/6 6/1 3/66/0 6/37/5 7/56/3 6/01/6 4/66/1 6/1
2Darmoń4/6 6/1 4/6#####6/0 6/16/0 6/06/2 6/26/3 626/1 6/36/3 6/46/0 6/36/2 6/36/2 6/26/1 6/36/0 6/0
3Długosz2/6 3/60/6 1/6#####3/6 2/60/6 0/62/6 3/62/6 0/61/6 1/6
4Golus0/6 0/60/6 0/6#####3/6 5/74/6 4/60/6 2/61/6 7/5 6/46/0 6/14/6 1/66/3 6/46/1 6/13/6 6/4 5/71/6 6/2 1/66/3 1/6 7/66/0 6/0
5Kania5/7 4/62/6 2/6#####2/6 2/63/6 3/60/6 1/62/6 6/76/4 4/6 0/66/7 4/6
6Dąbek6/4 6/23/6 2/66/3 6/26/3 7/56/2 6/2#####3/6 5/71/6 1/66/4 5/7 1/66/1 6/33/6 0/66/1 6/36/0 6/16/1 6/22/6 1/66/1 7/66/0 6/0
7Konstanty6/4 6/46/3 6/36/3 7/5#####6/7 6/2 3/66/3 7/66/4 6/46/3 6/24/6 4/66/1 6/46/3 2/6 3/66/1 6/26/2 4/6 6/46/0 6/1
8Kos6/3 1/6 6/36/0 6/06/0 6/26/0 6/16/1 6/1#####6/2 6/16/0 6/06/2 6/06/0 6/46/0 6/0
9Lekki1/6 3/66/2 6/36/1 5/7 6/46/2 7/64/6 7/5 6/17/6 2/6 6/22/6 1/6#####0/6 4/67/6 6/31/6 2/63/6 1/66/1 6/4
10Lenartowicz0/6 3/60/6 1/61/6 3/60/6 0/6#####3/6 2/61/6 2/61/6 0/6
11Obrocki5/7 5/73/6 4/66/2 6/06/4 6/16/3 6/03/6 6/76/0 6/4#####6/1 6/16/2 6/46/0 6/06/0 6/0
12Skrzypczak3/6 0/60/6 3/63/6 4/64/6 6/4 6/01/6 3/64/6 4/62/6 0/66/7 3/6#####6/0 6/04/6 5/76/0 6/0
13Stefańczyk1/6 1/60/6 1/63/6 2/66/3 6/21/6 1/60/6 0/6#####1/6 2/60/6 2/60/6 6/3 1/6
14Szporek6/4 6/46/1 6/2#####6/0 6/1
15Trybalski1/6 4/66/1 6/2#####
16Warakomski2/6 3/66/3 4/6 7/51/6 2/63/6 6/2 6/3#####
17Watoła6/1 6/43/6 2/66/1 6/16/1 2/6 6/17/6 6/46/2 6/11/6 2/66/3 6/16/1 6/22/6 4/66/4 7/56/0 6/20/6 1/6#####6/2 4/6 6/36/0 6/0
18Pakosiewicz1/6 3/63/6 6/1 6/71/6 6/72/6 6/4 4/60/6 4/61/6 4/66/1 6/00/6 0/66/0 3/6 6/12/6 6/4 3/6#####
19Szpor1/6 1/60/6 0/60/6 0/60/6 0/60/6 1/60/6 0/60/6 0/60/6 0/60/6 0/6#####