Weź udział w rozgrywkach Challenge

Z początkiem lipca rozpoczęliśmy rozgrywki challenge w naszym klubie. „Z automatu” do rozgrywek właczeni zostali wszyscy gracze z lig singlowych mężczyzn /A,B E/. Gracze ligowi mają zapewniony start w challenge bez wpisowego. Klasyfikacja startowa powstała według aktualnego rankingu mężczyzn ELO na dzień 2.07.2014
Nowi gracze przystępują go rozgrywek po wpłaceniu 50 zł wpisowego w kasie klubu lub na konto. Formuła jest otwarta dla wszystkich z zewnątrz, którzy się nie załapali do naszej ligi a chcieliby zmierzyć się z nimi poza ligą. Zgłaszać się można niezależnie od poziomu umiejętności, zapraszamy rownież panie. . W tej chwili jest już nas prawie 80 osób w challenge. W cenie wpisowego gracze otrzymują:
- zniżkę 20% na opłaty za kort w stosunku do cennika na rozgrywane mecze
- mozliwość zakupu tańszych piłek na gry
- obsługę internetową rozgrywek i opiekę organizatora .

Aktualny stan challenge: ranking, wyzwania /kto kogo wyzwał i przez kogo został wyzwany/ termin na rozegranie meczów, wyniki są dostępne on-line w internecie na stronie rogrywek klubowych.
Idea rankingu challenge
Ranking challenge jest bardzo prostym systemem rozgrywek. Idea rankingu polega na tym, że zawodnicy z niższych pozycji wyzywają na mecze zawodników zajmujących wyższą pozycję. W przypadku zwycięstwa zawodnika wyzywającego wskakuje on na pozycję zawodnika pokonanego. Przegrany zostaje zepchnięty o jedną pozycję w dół. O jedną pozycję powędruję w dół także zawodnicy z miejsc pomiędzy wyzywającym a broniącym.Jeśli wyzywający przegra w tabeli nie zachodzą żadne zmiany.Wynik każdego meczu ma także wpływ na wielkość osobistego rankingu - tak jak w lidze.Każdy zawodnik przystępujący do Challenge otrzymuje status NOWY. Dopóki go posiada może wyzwać dowolnego zawodnika z pozycji powyżej siebie. Aż do pierwszej porażki. Traci wówczas status NOWY. Od tego momentu aż do końca edycji Challenge wolno wywoływać zawodnika co najwyżej 5 miejsc wyżej. To jest właśnie standardowa formuła Challenge. Zawodnik NOWY ma pewnego rodzaju \"fory\". W tym samym czasie wolno jednocześnie wyzwać tylko dwóch zawodników. Podobnie można być w tym samym czasie być wyzwanym tylko przez dwóch zawodników.

Uczestnictwo w rozgrywkach ligi jest możliwe po wpłacie wpisowego przed rozpoczęciem gier.
Uczetnikiem Challenge może zostać wyłacznie osoba pełnoletnia w dniu zapisu do ligi bez względu na płeć.

Dołącz do nas !!! Zapisy do challenge są możliwe poprzez :
- wiadomość mailową: chiromancja@gmail.com
- sms na nr 601-502-369
- telefonicznie 601-502-369
Przejdź do strony z zapisami i zapisz się on-line. Zobacz stronę rozgrywek.
W wiadomości muszą znaleźć się: imię , nazwisko, nr telefonu i adres mailowy.
W imieniu organizatora KS Mostostal Zabrze
sędzia koordynator Hieronim Kowalski
t. 601-502-369 chiromancja@gmail.com