Grill ligowy. Zakończenie ligi zimowej 2016/2017

Puchary, dyplomy oraz nagrody przygotowane do wręczenie zwycięzcom ligi zimowejNa zdjęciu od lewej Hieronim Kowalski oragnizator ligi Mostostal oraz Alojzy Mierzwa dyrektor KS MostostalLiga zimowa open. Od lewej Dariusz Kotuchna /Mikołów/ III miejsce, Joachim Gralok /Zabrze/ I miejsceLiga zimowa ekstraklasa. Od lewej Sławomir Markowicz I miejsce, Bartek Stebel III miejsce, Ignacy Urbański II miejsce - wszyscy z Zabrza
W sobotę 24.06.2017 na naszych kortach odbył się grill ligowy. Podczas grilla podsumowaliśmy ligę zimową. Zimowa liga tenisowa Mostostal zgromadziła 50 graczy, którzy rywalizowali w dwóch grupach. W poszczególnych grupach zwyciężyli:
Bartek Stebel III miejsce
Puchary wręczyli dyrektor klubu Alojzy Mierzwa oraz Hieronim Kowalski organizator i sędzia naczelny ligi.
Na graczy czekał poczęstunek : świeże dorodne truskawki, kawa, napój na"ż", pyszne domowe wyroby z grilla. Dopisywały humory, a i aura w tym roku była dla nas łaskawa.
Większość uczestników wzięła udział w turnieju deblowym. Dla uatrakcyjnienia formuły przyjęto zasadę, że połowa "mocniejszych" graczy była rozstawiona, z drugiej połowy do graczy rozstawionych dolosowywano partnerów. Graliśmy mecze do dwóch wygranych tiebreaków, najpierw w grupach, potem półfinały i na końcu finał.
W turnieju zwyciężyła para Dariusz Kotuchna/Bartek Stebel, którzy pokonali 2:0 w finale parę Magdalena Zachara/Wiesław Fajer. Trzecie miejsca zajęły pary: Rafał Kernert/Karol Watoła i Joachim Gralok/Adam Argalski.
Kolejny grill pod koniec września - podsumujemy wtedy ligę letnią.